луксузно сместување

Хотелот “Александар Парк“ има 6 соби кои се комплетно реновирани и опремени по најсовремените стандарди. Собите се со капацитет до 2 лица на површина од 16м2 и претставуваат идеално место за одмор и акомодација на парови, пријатели или соработници.

Во склоп на сите соби на Ваше располагање нудиме сопствена бања, клима уред, кабловска телевизија, безжичен интернет и останати погодности, со цел да го направиме Вашиот престој според Вашите желби и потреби. Дополнително, хотелот располага со сопствен паркинг за околу 60 автомобили. Во текот на Вашиот престој можете слободно да се обратите на нашата рецепција која е достапна за Вас 24 часа.

За информации и резервации ве молиме контактирајте не!+389 33 361 361

Стоиме на располагање 24/7
Понеделник – Недела

со цени од 1900мкд / ноќевањеекслузивни соби

  • Бесплатен интернет
  • Бесплатен паркинг
  • Климатизирани соби
  • Сигурносен сеф
  • Телевизија
  • Телефон

Резервирајте сега!

цени од 1900мкд / ноќевањееднокреветна соба

Идеална доколку патувате сами или со Вашиот партнер.

Резервирај сега!

цени од 1900мкд / ноќевањедвокреветна соба

Идеална доколку патувате сами, со пријател или Вашиот соработник.

Резервирај сега!